Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Plamen95 avatar Plamen95 11 Точки

Programming Basics - Въпрос относно домашното - Practice / Compete?

Здравейте , 

Вече трета седмица си качам домашното в джъдж под формата на Practice понеже нямам опция Compete. Някой може ли да ми каже дали каченото домашно е валидно и се зачита за решено. Благодаря и се извинявам предварително за глупавия въпрос.

Тагове:
0
Programming Basics 22/07/2017 18:39:54
Shully avatar Shully 18 Точки
Best Answer

Здравей,
До колкото разбирам домашните в Judge са валидни (за крайната оценка) когато си ги предал в "Compete". А те са отворени само няколко дена след издаването на лекцията, след което можеш да решаваш задачите в "Practice" (което е само за да си тренираш уменията, не е балообразуващо). Така че ако си писал домашните си една или повече седмици след като е минала лекцията ти, за съжаление те няма да се отбележат към крайната ти оценка.

Надявам се, че съм ти бил от полза.

1
Plamen95 avatar Plamen95 11 Точки

Благодаря за отговора , но редовно ги качвам до 2-3 дни максимум след лекцията. Някъде прочетох , че в Basic курса няма Compete секция а само Practice. Не знам до колко това е вярно , надявам се всичко да е наред с домашните , качвам ги редовно до няколко дни след новата лекция , просто нямам Compete секция.

1
ulivegenov avatar ulivegenov 1 Точки

Здравей,

Аз съм Basics, единствения бутон при мен е "Practice". Качил съм всички домашни, най-късно, до един ден след лекцията и като си влезна в профила, полето "моите домашни" е празно. Единствено има надпис в него "Няма домашни".

0
ivanrk avatar ivanrk 68 Точки

Compete не го отварят по време на Basics-а, и при мен беше така.

0
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

За да ти се зачита домашното, трябва да натиснеш зеления бутон "Участвай", Той е активен само, докато домашното е активно, след като му изтече времето изчезва. Другия бутон Практикувай е винаги активен ... но той е само да се упражняваш и точките не се зачитат.
Но при бейсик модула може да е различно .... не си спомням

0
20/07/2017 01:02:57
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.