Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

angels82 avatar angels82 32 Точки

[JS Web] Angular 2 - Липсващ запис на упражененията?

Здравейте,

Искам да попитам дали ще бъде качен запис на първото упражнение по курса Angular 2, проведено на 19/7/2017? Или може би за онлайн студентите няма да има достъп до записи с решаване на задачи?

Поздрави

Тагове:
0
Module: JS Web 22/07/2017 18:54:47
naskodaskalov avatar naskodaskalov 32 Точки

Явно трябва да се задоволим само с обяснението ... Щом не е качено друго, значи не са били решавани на живо там.

0
angels82 avatar angels82 32 Точки

За съжаление явно е така. Онлайн студентите явно ще трябва да разчитаме само на лекции. Не знам как се очаква да усвоим добре материала, след като няма кой да ти покаже една задача как се решава. А тези задачи, които се решават на лекциите са взети от туториалите, които ги има в интернет. Според мен не е добре на упражненията да се решават задачите, които са за домашно и да няма никакъв запис на реално решени задачи. По-добрият вариант е да се остави домашното за вкъщи, а на упражненията да се решават други задачи, които да се записват и качват. Иначе излиза, че всичко в този университет се прави за присъствените студенти, а онлайнърите кучета ги яли.

Моля, някой от ръководството да се включи тук и да каже дали и занапред ще бъде така или случаят е по-скоро изключение и от сега нататък ще има реално решаване на задачи и записи от упражененията.

0
CvetanPetkov avatar CvetanPetkov 47 Точки

Присъствените студенти плащат повече и имат повече благини. Освен това, мисля че лектора не решава домашното на екрана по време на упражнение, но помага на всички присъстващи. Когато започнат подготовките за изпита ще има решаване на цели изпити на запис. Никой няма интерес (и цел) да затрудни "онлайнърите" (какъвто съм и аз).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.