Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

[Useful info] JetBrains продукти (WebStorm, PhpStorm, IntelliJ IDEA и др) - Обновяване/Подновяване на лиценз

Подробна информация за студентския имейл и какво получавате с нея: ЛИНК

Тъй като не намерих подробна информация във форума как се обновява продуктите на JetBrains, реших да напиша този пост.
 

Когато лиценза ви изтича, в профила си ще видите, че ще се появят няколко бутона. Нас ни интересува бутона ‘Renew my Education pack’. След като го натиснем ще ви се отвори нова страница която казва да си погледнем имейла за потвърждаване.

След това трябва да отидем на студентския ни имейл, да намерим имейла от JetBrains и да натиснем ‘Confirm Request’. Както на снимката се показва:

След като го натиснем ни води до тази страница, което просто ни казва, че е потвърдено :

Също така получаваме и имейл, което ни казва че е потвърдено и трябва да влезем в профила си за да започнем да ги използваме :

След като си влезем в JetBrains профила виждаме че имаме нов лиценз удължен с 1 година : 


Това беше, радвам се ако съм бил полезен smiley

14
Въпроси за SoftUni 03/10/2018 23:20:00
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Това е полезно, но въпроса е дали след като завършим тези мейли работят или ги затриват?

Защото ако ги затриват вече няма как да потвърдим отново.

0
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

Тъй като уча от година и половина, и аз не знам след обучението в софтуни (след като достигнем 150 кредита) дали ще имаме достъп до този имейл и тези продукти. Трябва да питаме модератор или информиран човек. 

0
27/02/2018 00:27:07
Hofhearted avatar Hofhearted 11 Точки

Ще имате достъп до продуктите които са ви дадени, докато им изтече периода. Не са вечни ;д но няма да спрат когато завършите софтуни. Просто няма да ви се дадат по-нови. Когато изтекат лицензите не можете да ги подновите

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.