Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DimitarGogov avatar DimitarGogov 0 Точки

Кандидатстване в пълен обучителен курс (Тоест Семестри)

Здравейте, питам този въпрос, защото не видях никъде в сайта, какво се изисква за кандидатстване в пълен обучителен курс за Софтуерно инженерство.

Изисква ли се диплома, специални предмети, по които се търси оценка, ДЗИ по Математика, или друг предмет? Питам, защото съм в 12 клас и искам да си подготвя тези неща, преди да стане късно. (Не съм специалност и не знам каква матура да държа).

Също, видях някъде, че се държи изпит по програмиране. Той ще е обобщен (не на много високо ниво), по езика по-който искам да кандидатствам, или на няколко неща. Това е важно да се знае.

Благодаря, предварително!

0
Въпроси за SoftUni 26/12/2018 20:06:22
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Здравей, няма някакви по-специални неща, които да се изискват, за да започнеш обучението си. Така или иначе се почва от нулата. Важното е да имаш мерак!

Колкото до изпита (предполагам за този, който е след Basics става дума): можеш да пишеш на няколко езика, но е препоръчително да използваш този, с който си минал обучението си по време на курса. Успех :) 

0
emo.999 avatar emo.999 399 Точки

Здравей, не ти е нужна дори диплома за да започнеш образованието си в СофтУни, може да започнеш още сега, ако си запален.

Ще ти трябват само знанията, които придобиваш тук. В Programming Basics се почва от нулата, е разбира се трябва да можеш да ползваш компютър. :)

Имаш свобода при избирането на модулите(семестри ако щеш) - може да погледнеш ТУК  как вървят един след друг обикновено както и информация за учебното съдържание в тях.

Тук можеш да достъпиш много от курсовете свободно и да видиш как се провежда обучението и в следващите модули. 

За изпита колегата вече ти е отговорил.

0
04/11/2018 19:49:37
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.