Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v.stavrev avatar v.stavrev 0 Точки

Коя антивирусна използвате?

Нека всеки каже коя антивирусна използва, също така впечатления. Минуси и плюсове и т.н.

Аз иползвам Kaspersky и съм доволен с изключение на това, че е много тежка.

1
Общи приказки
Lyubo avatar Lyubo 172 Точки

От както спрях да инсталирвам пиратски игри, програми, и пачовете и краковете към тях, спрях да хващам вируси и други гадинки, и затова от три години съм без антивирусна. Преди 5-6 години използвах Аваст, тя е хубава, не товари машината, безплатна е, и доколкото знам тя е единствената антивирусна програма която се стартирва преди самата система, ако си инсталирате Аваст ще трябва да забравите за пиратските игри и програми, трие всички пачове, кайгени и кракове, накратко всички вируси . Ползвам съм и Панда за 1 година, хубава е но иска много ресурси и товари много машината. Ползвах и NOD32 за две години, лека е, не товари машината и работи добре.

2
danslavov avatar danslavov 22 Точки

Windows Defender хахаха :)

Никога не съм имал проблеми с пиратските неща,  сигурно зависи и откъде сваляш.

1
IvanSpiridonov avatar IvanSpiridonov 17 Точки

Смелчага си ти Любо без антивирусна три години. Аз ползвам безплатната панда, въобще не е тежка в момента, на времето беше, но сега си е ок + Windows Firewall-a, privproxy и firewall-a na vyos-a, който ползвам за рутер, всичко това до вторият знак след запетаятаcheeky. Ползвам съм и дефендера, общо взето върши работа. Другото, както каза колегата gdurankiev е "Малко разум онлайн"

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.