Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

veselqka avatar veselqka 0 Точки

Linux OS - startx "command not found"

Взех си лаптоп на ACER с линукс ОС.Пуснах го написах startx за да влезе в десктоп-а,но ми изписва command not found.Ако някой може да отдели 15-тина минути ще съм много благодарен.

Тагове:
0
Общи приказки 25/05/2017 18:58:37
dimitraki avatar dimitraki 38 Точки

Привет,

 

Моделът на лаптопа и търговското име (евентуално и версия, ако е упомената) на инсталираната дистрибуция ще помогнат при даването на съвети smiley

 

Обикновено (поне преди беше така) дистрибуцията е Linpus Linux, но в конкретния случай може да е нещо различно. В крайна сметка ако вече е налице любима/позната дистрибуция, то не виждам причина да не се премине диреткно към нея wink

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.