Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

neeter avatar neeter 2 Точки

Въпрос относно смятането на точките

Здравейте, 
Правилна ли ми е математиката :

Изпит -  300%(от 400%)  - 60т.
JA(1-3) 1070% (от 1200) - 13.735т.

Въпроса ми е : Колко процента дават другите домашни, които предавахме извън JA и ако съм ги предавал тях, ще имам ли шанс да се добера до 75т. ?

Тагове:
0
C++ Programming 28/05/2017 18:10:01
georgi.stef.georgiev avatar georgi.stef.georgiev 921 Точки

Правилна ти е сметката, като изключим, че си писал %,  а то е точки от задачи (нямаш 300%, имаш 300 от 400 точки, което е 75% :D, което правилно си сметнал, че за финалния резултат е 60 точки).

Дани правилно ти е отговорил, че другите домашни ти дават до 5 точки. Колко точно си получил вече зависи от това колко от тях си предал, както и как са ти оценени от peer-review-то - така че тази част е трудно да я предвидите, тъй като няма публична информация за това peer оценяване.

Сега към въпросът ти - след като се прибрах днес ви сметнах резултатите на всички и го пратих на СофтУни. Но все още не е проверен и потвърден, така че не разчитайте напълно на това, което ви давам като информация сега. В твоя случай - минаваш границата и ще получиш сертификат - но, отново, това все още не е потвърдено като резултати от СофтУни, така че не бързай да се радваш засега. Докато не се появят резултатите в профилите нищо не е сигурно.

Поздрави,

Жоро

0
neeter avatar neeter 2 Точки

Благодаря, ще чакам крайните резултати от СофтУни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.