Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DanailLazov avatar DanailLazov 3 Точки

[Programming Basics] Задача 5. СофтУни Лого - 18.03.17 Изпит

Здравейте,

Първите два for-a в задачата правят, каквото се очаква. Не успявам с дефиницията на елемента с # в третия цикъл на логото. Моля за помощ.

Вкарах и условието в pastebin-a.

 

Тагове:
0
Programming Basics 29/06/2017 15:56:47
KrasimiraGeorgieva avatar KrasimiraGeorgieva 39 Точки
Best Answer

Почти си се справил.  Тук https://pastebin.com/G9jvK3tS можеш да видиш твоето решение с леки корекции.

Ако искаш да видиш друг начин на решение, ето и моето: https://github.com/KrasimiraGeorgieva/Programming-Basics-Exam/blob/master/ProgrammingBasicsExam-18%20March%202017/05.%20SoftUni%20Logo/05.%20SoftUni%20Logo.cs

0
sis44o avatar sis44o 5 Точки

Здравей Данаил, 

И аз допусках грешка при тази задача...

Красимира, много ти благодаря за корекциите на неговото решение и за твоето решение - много ми помогнаха.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.