Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgi.lambov.7 avatar georgi.lambov.7 9 Точки

Материалите са достъпни само за записани потребители в курса ??? Дотук с "безплатното" обучение!

Здравейте,

Вече не може ли да се гледат видеа и материали по курсовете безплатно, само с регистрация?

Ако може как става и защо препраща към записване на курса?

Конкретно за Отворените Курсове, и по-точно "ReactJS Fundamentals - юни 2017"

"Материалите са достъпни само за записани потребители в курса. Можете да се запишете на тази страница." ????

 

 

 

 

7
Въпроси за SoftUni 05/07/2017 16:15:19
Sim0o0na:
Проблемът е отстранен.
Dochko avatar Dochko 3 Точки

Предполагам, че иска записване ако пуснеш LiveStream на някой курс. Тъй като в момента гледам минала лекция от курса "Алгоритми" и не поиска регистрация в курса. А вчера опитах да пусна Live на курс, на който също не съм записан и там ми поиска регистрация. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.