Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

athristov avatar athristov 29 Точки

Visual Studio 2017

Здравейте колеги, инсталирах си Windows10 и Visual Studio 2017 Community. Но когатo създавам нов проект ми излиза само Blank Solution. Прикачвам и скрийншот. http://imgur.com/a/98ivS . Трябва да инсталирам още нещо или не съм инсталирам Visual както трябва. 

Тагове:
0
Общи приказки 29/08/2017 16:37:46
martinml avatar martinml 297 Точки

Кликни върху Open Visual Studio Installer (вляво на прозореца на скрийншота) и инсталирай второто на първия ред (.NET Desktop Development)

2
29/08/2017 16:55:09
athristov avatar athristov 29 Точки

Благодаря за бързия отговор. Работи!

2
tedibt avatar tedibt 0 Точки

Може ли малко помощ? Инсталирах Visual Studio на компютъра и сега ми иска sign up за да мога да го ползвам. Трябва ли да се регистрирам? Иначе не ме допуска да работя, а информацията е, че  License: 30 day trial (for evaluation purposes only) и още Your evaluation period has ended. Да се регистрирам ли? Или какво друго да направя?

0
MinorGlitch avatar MinorGlitch 18 Точки

Здравей, за да използваш VS ти трябва акаунт в майкрософт, който е безплатен, разбира се. От това, което си написал/а, мога да предположа, че си инсталирал/а една от платените версии на VS. Деинсталирай я, и си изтегли Community версията от тук.

Алекс

0
19/09/2017 16:23:22
tedibt avatar tedibt 0 Точки

Ще ползвам линка, който ми изпращате макар, че ползвах същото място за инсталацията. Но съм качила и Professional, защото не знаех какво ще ми трябва и може би е заради това. Сега ще го инсталирам наново. Благодаря.

0
Godfatherr avatar Godfatherr 0 Точки

Здравейте, 

Може би малко със закъснение, но бих могъл да допълня, че и аз имах същия проблем с Visual Studio 2017 (т.е., получих съобщения "License: 30 day trial (for evaluation purposes only)" и "Your evaluation period has ended"). На 99% съм сигурен, че бял следвал инструкциите на SoftUni и бях инсталирал Community версията. Проблемът се оправи след като си регистрирах account без да преинсталирам Visual Studio. Регистрацията отне максимум 5 мин.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.