Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

[Useful Info] Tech Module - Какво представляват домашните?

Здравейте,

Както знаете вече, имате домашни по време на курса и те са под формата на упражнения. Получавате условията на няколко проблема и се очаква от вас да направите решение на конкретната задача. Решенията на задачите се предават в Judge системата.

Упражненията ще бъдат отворени за вас в режим "Практика" (Practice) - ще можете да ги практикувате, като натиснете бутона "Практикувай" (Practice). Решенията предадени в практика, НЯМА да се считат като предадени домашни.

 

img

 

В определения ден и в определения час, в който се провежеда съответното упражнение, то ще бъде променено в Judge в режим "Състезание" (Compete) и ще излиза на началната страница на Judge системата. Упражнението ще остане в режим "Състезание" от началото на самото упражнение (ако е следобедно - 14:00, ако е вечерно - 18:00) и ще бъде активно в рамките на 6 дни.

 

имг

 

Ще можете да участвате в съзтезанията като натиснете бутона "Участвай" (Compete). 

САМО и ЕДИНСТВЕНО решенията предадени в упражненията в режим "Състезание", ще бъдат взимани предвид в крайната оценка и ще бъдат считани като предадени домашни.

Това означава, че за всяко упражнение / домашно, ще имате 6 - 7 дни да си предадете решенията, от началния момент на самото упражнение. Всички решения предавани преди началото на упражненията и след края на упражненията НЯМА да бъдат взимани предвид.


EDIT: Домашните са само и единствено упражненията (Exercises), лабовете (Lab) ще останат в режим "Практика" (Practice) постоянно. Лабовете НЕ СА задължителни и НЕ СЕ считат към крайната оценка.

 

Поздрави,
Иво Желев

11
Fundamentals Module 23/05/2017 15:36:09
StefanLazarov avatar StefanLazarov 1 Точки

Ще имам ли достъп до source code‑a на задачи които съм решил в режим "Практика" (Practice) когато те преминат в режим "Състезание" (Compete)

Целта ми е ако съм решил задача 100/100 в (Practice) да мога да копирам source code‑a когато тя премине в режим (Compete).

0
19/09/2017 09:56:49
NikolayDanev avatar NikolayDanev 5 Точки

Мисля , че да , но не съм напълно сигурен

0
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Ще имате достъп до тях.

Принципно ще е хубаво да си ги пазите на компютъра, но ако не го правите, във всяко едно състезание можете да видите всички ваши решения и режима в който са предадени.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.