Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gorgissimo avatar gorgissimo 0 Точки

Design Fundamentals - въпрос, свързан с курса и с изпита

Здравейте,

Благодаря за потвърждаващия е-мейл за одобрена кандидатура. Датите за изпита са планирани за 7-ми и 8-ми октомври. За жалост на тези дати (6-7-8 октомври) ще съм на черноморието ни, но по-лошото е, че за този уикенд ще съм ангажиран по цял ден и дори цели нощи. Възможни ли са изключения и планиране на извънредна дата за даден/и участник/ци?

Поздрави,

Георги Георгиев

Тагове:
0
SoftUni Creative
MILENTERTAINMENT avatar MILENTERTAINMENT 7 Точки

Както Наков не веднъж е споменавал, обучението по програмиране изисква не малко жертви. Не може хем да ходиш по заведения, хем да ходиш на море, хем да гледаш Фермата или Биг Брадър, хем да учиш програмиране. Аз например преди около месец си закупих самолетни билети за една разходка в чужбина. След това излезнаха 3 поредни дати с по 3 възможни времеви интервала за един тест, свързан с обучение по програмиране и за мой лош късмет последният времеви интервал от последната дата съвпадна с обратния ми полет. Ако въпросният обратен полет не е вечерта, а по обяд, щеше да ме върже. Изпратих запитване дали не може да се направи някакъв компромис предвид ситуацията ми, но получих отрицателен отговор, въпреки че теста се решава на компютър offline, без да е необходимо да се ангажира човек пряко с мен. Принудих се да си закупя нов самолетен билет с по-ранна дата, само и само да мога да се явя на теста. Хем се набутах с пари, хем ще си съкратя разходката в чужбина, но това е положението.

Така че на Първолета Маринова ще кажа да си прецени кое ѝ е с по-голям приоритет. Не знам каква е целта на престоя ти в чужбина, но силно се съмнявам да е нещо наистина спешно и неотложно. Или намери начин да си осигуриш работна станция с достъп до интернет за изпита, или си вземи билет за по-ранна дата или изобщо не заминавай. Има една "поговорка" "Не може и душата в рая, и **** до края.".

 

2
21/09/2017 22:24:58
gorgissimo avatar gorgissimo 0 Точки

Не бих искал хората, четящи тази тема да остават с впечатлението, че по някакъв начин съм останал разочарован от отрицателния отговор. Реално зададох въпрос, получих уважителен отговор от организаторите и всичко е ОК. Всъщност влизам изцяло в положението им, т.к. вероятно това би коствало допълнително време, енергия и ресурси, а веднъж направи ли се компромис за даден участник в даден курс, то и всеки друг участник би могъл да има претенции впоследствие, а курсовете са много (да не говорим за участниците). Лично аз се възхищавам на всичко, което софтуерният университет е заложил като цели и концепция от самото си създаване и ще се радвам да имам възможността да посетя и приключа с изпит следващо издание на курс за дизайнери. Засега наистина ми се налага да го отложа, т.к. моето черноморие е с обучителен характер и с приоритет :), но съм напълно съгласен, че човек винаги би могъл да реорганизира плановете си, ако приоритетите му се променят!

Успех на всички!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.