Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vesso_sg avatar vesso_sg 2 Точки

Работят ли ви виртуалните машини?

Здравейте, колеги!

От началото на курса по Windows System Administration екипът на softuni така и не можа да ми осигури виртуалната машина,за която си бях платил. Многократно разговарят с тях и получавах само обещания, които те така и не изпълниха.

Изключително съм разочарован от тяхното отношение, защото въпреки обещанията че можеш да се откажеш от курс и да ти върнат парите се оказва че и това не работи.

Съжалявам единствено, че курса се води наистина добре, но като нямам къде да се упражнявам всичко се обезсмисля.

Интересно ми е има ли все пак записани в това издание на курса, които са си получили достъп до виртуалните машини?

Тагове:
1
dimitraki avatar dimitraki 38 Точки

Здравейте,

 

Би трябвало последните проблеми с виртуалните машини да са отстранени е началото на тази седмица. Моля да проверите и ако продължава да има проблем с вашата машина, ми пишете като посочите IP-то ѝ и вашето потребителско име.

 

Поздрави,

Димитър

1
rosen_rmg avatar rosen_rmg 0 Точки

Аз имам проблем с логването към виртуалната машина ( с предоставената ми парола). Вече два пъти писах на СофтУни и едно голямо НИЩО.

Плащаш нещо което няма как да използваш. Под всякаква критика са.

0
dimitraki avatar dimitraki 38 Точки

Здравейте,

Изпратете ми външното IP на вашата машина, за да помоля колегите да ви ресетнат паролата.

Поздрави,

Димитър

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.