Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bobi099 avatar bobi099 0 Точки

студентски имейл

Здравейте , имам студентски имейл и исках да си активирам windows 10ката и влизам тук : https://softuni.onthehub.com/WebStore/ProductsByMajorVersionList.aspx?cmi_cs=1&cmi_mnuMain=bdba23cf-e05e-e011-971f-0030487d8897

цъкам на windows 10 и ми иска да се логна , логвам се , не пише , че нещо е грешно , обаче пише че трябва да си потвърдя имейла , къде се влиза за да си потвърдя ето такъв имейл :  bobi099@students.softuni.bg  

Не е от абв поща , нито от Гмейл , а само тях ползвам попринцип

AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

след като влезеш в students.softuni.bg ще видиш Поща, OneDrive, Word и т.н. Натискаш Поща и ще видиш имейлите дето са ти пратили на  bobi099@students.softuni.bg  

0
31/01/2018 20:07:37
bobi099 avatar bobi099 0 Точки

Ааа , ясноо не бях видял че Точно там има поща , мислех си , че в "моя профил" или нещо от сорта

0
TheArmadaBG avatar TheArmadaBG 0 Точки

защо не арботи линка

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.