Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vincent avatar Vincent 11 Точки

Защо Judge не показва всички Incorrect answers

От както се убочавам в СофтУни (Август т.г) ми прави впечатление една дребна недомислица, на иначе много хубавия Judge. Когато въведа решене и имам грешки се случва понякога да не мога да погледна входна и съответно изхода(моят грешен и съответно правилния) и не мога да разбера къде греша. В момента съм в такава ситуация. Имам 6 грешни и 4 верни, но не мога да видя грешните и съответно не знам къде бъркам. Има ли вариянт това да се промени и видаги да се показват входовете при които се греши и съответно какъв е правилния резултат.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Ekaterin avatar Ekaterin 133 Точки

Направено е така защото в деиствителност когато отидеш на работа няма да има judge и трябва сам да се сетиш къде може да има бъг в кода.

1
ToniStoyanov avatar ToniStoyanov 8 Точки

Да, но това не пречи на моменти усърдно да търсим майката на Judje, че бащата го видях от github, но майката е неизвестна :). Шегувам се браво на труда на Николай Костов (бащата :) ) както и на всички останали, които създават задачите. И да в реалния живот наистина няма кой да покаже грешките единствената разлика, е че знаеш входа.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.