Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TeodorRaev avatar TeodorRaev 0 Точки

Tech Module - Разяснение моля

Здравейте,

        В началото на тази година се бях записах на Online Tech Module, но поради ред причини (свързани с защита на дипломна) нямах възможноста да се явя на изпитите. Моля кажете ми какво мога да направя в тази ситуация? Мога ли да се явя само на изпитете на Tech Module или ще трябва отново да се записва модула и плаща голямата сума? 

Поздрави.

Тагове:
0
Programming Fundamentals 21/04/2018 10:42:36
Ivelin_Dimitrov avatar Ivelin_Dimitrov 148 Точки

Ако се чувстваш подготвен, след като веднъж си го карал -  Можеш просто да се явиш на следващите поправки или редовни изпити ако има места за редовните. Заплаща се минимална сума за изпита във рамките на 20 - 50 лв на изпит. Но ако не се чувстваш подготвен, бих ти препоръчал да презапишеш курса и да го изкараш на ново, като можеш да се свържеш със информация и да провериш дали ще имаш отстъпка от цената на курсар след като си го заплатил веднъж. Programming Fundamentals е основополагащ и много важен курс (един от модулите във Tech Module, и най важният) ще ти е много трудно за напред ако имаш пропоски тук. 

Поздрави и успех! 

2
21/04/2018 20:09:33
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.