Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KrisMarkov avatar KrisMarkov 0 Точки

Проблем с Judge?

Здравейте, случайно някой да има проблеми с Judge в последните 24 часа.. аз не мога да Submint-на нито една задача от вчера следобяд...Пробвах с различни браузъри и пак нищо не става. Дава ми Compile Time Error.. Изчаках известно време и пробвах пак без никакъв ефект- сигурно имам над 30 такива грешки от сутринта...Някой друг да има подобен проблем?  

 

 Мерси предварително и успех на всички ;)

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
vkutov avatar vkutov 57 Точки

На мен не ми давало Compile Time Error при правилен код. 

0
Asianton avatar Asianton 0 Точки

A judge is a person who presides over court proceedings, either alone or as a part of a panel of   Before the trial, a pre-trial investigation collecting the facts has been conducted by police officials, such as police officers   Nevertheless, in smaller cases judges can issue summary judgments without proceeding to a jury trial.  telldunkin survey

0
30/11/2020 10:14:53
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.