Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikolay_pd avatar nikolay_pd 2 Точки

Мисля, че не е още!

0
nikolay_pd avatar nikolay_pd 2 Точки

 

Качих файл с първият лаб, но не намирам начин да разбера дали е верен.

0
Stephen avatar Stephen 3 Точки

Ми като не ти гърмят тестовете, които се намират във файла върви, иначе, ако има скрити тестове в първия лаб мисля, че няма, трябва да гледаш детайлите, иначе виж може да си изкараш съответната колона или ред където си правил промяната, и ако я има следва би трябвало да е вярно.

0
ddrenski avatar ddrenski 2 Точки

Доколкото разбрах - качваме домашното в системата на софтуни, а получаваме резултатите в другата система след полунощ на деня в който сме пратили (минута 00:15:10 от видеото от 11 Юни). Само дето тя не работи към момента. Пробвах и с IP адреса , който Данчо даде вчера. Надявам се скоро.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.