Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zarbon avatar zarbon 1 Точки

Работа чрез кариерен център

Някой успял ли е да намери работа чрез кариерния център.Видях в другите две от по-големите академии, хората масово намират работа чрез техните фирми партньори.Тук единствено в маркетинговите видеа в youtube се виждат някакви истории.Има ли някой  реален опит с кариерния център  или е работата "оправяй се сам".

3
Работа
fiherLuci avatar fiherLuci 225 Точки

Малко сложно да получиш отговор. Основно, защото повечето, които са си намерили работа не висят във форума да ти отговорят.

 

За щастие още ми седи notification alert-а за тази категория.

 

Аз лично си намерих работа чрез кариерния център. След това друга без кариерния център и сега след 1 месец пътувам за Берлин, защото и там си намерих работа.

 

Завърших PHP професията...писах...намерих си работа...напуснах...намерих си друга работа... и сега отново.

 

 

Отново - повечето, които са си намерили работа не висят във форума на СофтУни и малко трудно ще получиш отговор от тук.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.