Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ljuk8309 avatar ljuk8309 -1 Точки

компютър

Здравейте,някой може ли да ми каже лаптоп с какви параметри ще ми трябва,за да се запиша за курсовете в софтуни? Питам понеже съм начинаещ и може би ще се запиша за онлайн форма на обучение,тъй като не съм от София. Благодаря предварително за отговора..

Тагове:
-1
Общи приказки
dbasenov avatar dbasenov 26 Точки

Здравей,

За мен важните неща при избора са:

1. Матов екран (IPS матрица);

2. SSD - поне 250 GB.;

3. Поне 8 GB RAM;

4. Процесор - Intel I5, I7;

5. Видеокарта в повечето случаи не ти трябва, освен ако не искаш да играеш игри или за някакви тежки графични приложения.

 

1
dvdty avatar dvdty 497 Точки

Да добавя към екрана, вземи си full hd (1920x1080), по-малките са лоши и изглеждат зле, от по-големите няма смисъл - не се усеща никаква значителна разлика, а хабят повече батерия.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.