Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Мотивирай се: летният хит на СофтУни

Колеги, харесва ли ви лятната песен на екипа на СофтУни?

СофтУни екип - Мотивирай се! (официално видео)

Страхотно съм разпален да обявя публично този вдъхновяващ креативен проект за промотиране на ученето като път към успеха и като значима ценност в обществото и възпитанието на новото поколени.

Посланието е непреходно:

Учи и развивай уменията си, успявай чрез знания и умения, учи за да успееш!

В екипа на СофтУни вярваме, че "ученето отключва врати", че да учиш е ценност, че ученето е пътят към просперитета в живота и в обществото. Ние сме убедени, че изграждането на навици за учене и непрестанното развитие на уменията (интелектуални, технически, личностни) в съчетание с дигиталните компетенции на 21 век, носят успешна кариера, перспектива за дългосрочно израстване и висок жизнен стандарт.

Повече за песента "Мотивирай се" можете да научите от нейната страница: http://www.nakov.com/blog/2018/08/01/pesen-motivirai-se-softuni-ekip/.

Дискусии за песента "Мотивирай се" и кампанията "учи за да успееш"

Мнозина изглежда не одобряват проекта, сякаш проповядва нещо несъвместимо с техните разбирания:

https://facebook.com/groups/devbg/permalink/2196204713949947

Подкрепяте ли мненията в тази голямата FB група за БГ програмисти? Аз на моменти се срамувам, че съм част от тази софтуерна индустрия и че толкова вдъхновено я прославям в обществото и по света.

Наков

12
Events 07/08/2018 13:25:49
HristoNikolov444 avatar HristoNikolov444 16 Точки

Песничката е много готина! Поздравления

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.