Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pavlinD10 avatar pavlinD10 2 Точки

Програмиране, ТЕЛК, с държавна субсидия за "млад" пенсионер

Здравейте! Първо да се представя, казвам се Павлин на 30 от Варна, въпросът ми е с пенсия от 217лв. давани от държавата трудно мога да изкарам допълнително сега се включих в кликане на реклами от два сайта и смятам да си направя въпросните упгрейди та както и да е трудно живея като за млад мъж на едва 30 от 2 месеца, въпроса ми е като прочета и направя всички упражнения от книгата въведение в програмирането с Йава, защото това е езикът с който искам да се занимавам така да го кажа през много езици минах и този най ме устройва как бих могъл с такава пенсия да изкарам цели 2 години в софтуни след началните ми познания по езика Йава, знам, че не е невъзможно но е трудно да се справя та след колко време горе долу ще успея да започна след въведението от да кажем от около до година да кажем като хем посъбера малко парички, за да успея да плащам, защото до колкото разбрах и знам единия курс само един струва 440лв а за мен това са два месеца и малко не съм чувал за намаления за хора с ТЕЛК така че както и да стане искам да завърша това определено бих желал да чуя отзивите ви относно въпроса със сигурност ще уча дистанционно няма да може никой да ми помага и ако може също да питам колко време ми е необходимо, за да навляза в нещата преди да започна Програминг Бейсикс с Йава, благодаря за отделеното време и внимание.

0
Въпроси за SoftUni
emo.999 avatar emo.999 399 Точки

Здравей,

ТУК можеш да намериш отвореното учебно съдържание. Не ти е необходимо да учиш предварително за да започнеш Programming Basics с Джава. Там се дават началните знания. А, ако си достатъчно мотивиран можеш да се научиш и сам особено като имаш учебното съдържание поднесено безплатно от Софтуни. Така, че давай! Пожелавам ти успех!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.