Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

spas.slavchev avatar spas.slavchev 1 Точки

За този курс ли става въпрос?

Ethical Hacking Advanced - февруари 2019

https://softuni.bg/trainings/2142/ethical-hacking-advanced-february-2018

0
09/02/2019 12:44:04
RM_65 avatar RM_65 0 Точки

този е за напреднали, а аз търся за начинаещи

 

0
gdenchev avatar gdenchev 49 Точки

https://softuni.bg/modules/53/cyber-security-september-2018 - това е целият курс, но ще трябва да видиш, кога започва следващото издание. Имаш CN Fundamentals, EH for beginners и последния, който ти е дал колегата - EH advanced.

0
RM_65 avatar RM_65 0 Точки

да това ми трябва и много благодаря, а но не можах да намеря изданието за 2019 година

0
gdenchev avatar gdenchev 49 Точки

Принципно, понеже тези курсове не са част от основната прогама, нямат определен график, кога се пускат. По-скоро пиши на съпорта и питай.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.