Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Varto avatar Varto -1 Точки

Трябва ли да карам курс на ново за поправка,

Здравейте та въпроса ми е трябва ли да се заплаща целия курс на ново ако съм платил предишен но не съм минал поправката ако искам само да се явя на изпит? И има ли ограничения колко пъти  мога да се явя на изпити?

0
Въпроси за SoftUni 28/02/2019 17:02:08
Ivelin_Dimitrov avatar Ivelin_Dimitrov 148 Точки

Не, не е нужно да презаписваш курса на ново, изчакваш следващите изпитни дати, заплащаш 20лв и се явяваш на поправка. Но ако не си успял да го вземеш на два изпита (редовен и поправка) бих ти препоръчал да се замислиш дали да не изкараш курса на ново. 

2. Ако не положите изпита успешно или не сте доволни от оценката си - може да се явите на следващ приемен изпит и да повишите резултата си. За явяване на повишителен/ поправителен изпит се заплаща такса в размер на 20 лева. В случай, че оценката Ви от следващо явяване е по-ниска от оценката Ви от първото Ви явяване - винаги се признава по-високата оценка.

https://softuni.bg/faq 

Успех

0
RonkJo avatar RonkJo 1 Точки

Това за всички модули ли важи или само за programming basics?

 

Питам, тъй като виждам, че конкретно този въпрос е под секция programming basics и не присъства в другите графи. 

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

За всички е едно и също. 20 кинта за поправка.

0
RonkJo avatar RonkJo 1 Точки

Благодаря много за бързия отговор. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.