Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pashunov151 avatar pashunov151 0 Точки

Плащане на приемен изпит Programming Basics with Java

Здравейте, след като стигна до плащането на изпита, избирам да го заплатя с кредитна/дебитна карта, след това въвждам данните на картата и стигам до един прозорец, на който пише dsk bank, verified by visa "За извършване на плащане в Интернет е необходимо да въведете 3-D парола."  В отворилия се прозорец натискам бутона Напред и нищо не става. Като проверя раздел Плащания в профила пише, че статусът на плащането е Изчакващо, а като вляза в сайта на банката не ми показва да имам извлечение от 50лв. от картата. Моля Ви за помощ, не знам какво да направя, за да продължа.

Прилагам и линк към скийншот и прозореца, до който съм стигнал    https://ibb.co/C2kDHxn

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Ами опитай да платиш по друг начин.Например с E-pay.

Ще трябва да отидеш до накой офис ,където има логото на E-pay.

До сега не съм имал проблеми.

                       :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.