Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kkaraivanov avatar kkaraivanov 486 Точки

Кода е много голям и неуспявам да схвана логиката. Ето ти моето решение да сравниш, гешката ще се покаже

ЛИНК.......

0
zisedup avatar zisedup 1 Точки

A detailed answer is inquired for the identification of goals for people. Mutual way of the term and essayedge.com reviews is chalked out for humans. The target of health and fitness is improved for all goals for people. The assignment is filled with the tips and moves for humans. challenge is argued with the help of approachable means for all good signs for people.

0
emmabrown avatar emmabrown 0 Точки

There is nothing more fun than an old-fashioned road trip. Now, I've been a "road tripper" for some time and though all u can eat breakfast buffet near me  I love air travel, I love road trips because you can really experience the country as you drive to your destination and soak up the local flavors along the way.

0
JohnSinger avatar JohnSinger 0 Точки

This concise article will examine the idea of a pressure crack and how to treat this finding. One such route is to best hand doctor near me utilize well-made support that can assist you with advancing the mending procedure. We will talk about additional in this article.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.