Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Camilamartin avatar Camilamartin 0 Точки

Quicken launched has stopped working. What should I do?

I’ve account with Quicken Software and using it for maintaining my business deals in the proper ways. Quicken software is very easy and hassle-free in using and quick and efficient in performing better. I always use for my accounting works. I have encountered by a glitch, when I try to open Quicken, I get the message that Quicken launcher has stopping working. This issue takes place while Quicken Software cannot recognize the path of mandatory files. This issue has created a lot of pressure on me to work on my business deals. So please anyone can guide me how to fix this issue in the right ways.

https://www.quickensupporthelpnumber.com/blog/how-to-resolve-quicken-launcher-has-stopped-working-issue/

dhoomkethu avatar dhoomkethu 1 Точки

bigo live download for pc is one of the exciting and popular video streaming application for your PC.

 

xender for java is rated as the best free transferring app as it fulfils all your file sharing needs. With every new release, there will be some improvements done when compared with the Xender old version. xender for windows

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.