Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IskamDaUcha123 avatar IskamDaUcha123 3 Точки

Как да стана по-добра по Математика

  Здравейте!

  Имам голям проблем.Вече е февруари месец,7 клас съм имам матури и съм много зле по Математика.Моля ви кажете ми какво да правя.Гледам уроците на Уча.се ходя на уроци по Математика,но няма никакъв ефект.Нуждая се от вашата помощ!Благодаря предварително!

Тагове:
3
Важни съобщения 09/02/2020 15:19:23
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Математиката е точна наука.Има хора,на които им се отдават точните науки и хора,на които не им се отдават.Ако си от вторите трудно ще постогнеш големи успехи,но пътя е само един-решаване на задачи.                                                :)

0
09/02/2020 16:02:14
ThomasMore avatar ThomasMore -19 Точки

On the off chance that you dismissal to take inconceivable notes and are not watchful to unequivocally duplicate direct verbalizations and make genuine references, you will be in peril to mimicking material in the creation that isn't stand-out with you Article Of The Week. Fighting that your copyright infringement was coincidental won't help your motivation. It is your commitment to take cautious notes and ascribe all credit to whom it is typical through the fitting reference. 

 

-3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.