Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dimitar.Magaranov avatar Dimitar.Magaranov 4 Точки

C# OOP Demo Exam - 07 Dec 2019

Здравейте! Предстои ми изпит по C# OOP и имам затруднение по намирането на бъг в един от предоставените изпити, а именно C# OOP Demo Exam - 07 Dec 2019. От два дни се опитвам да намеря къде ми е грешката да получавам 80 от 150 на бизнес логиката, като примерните тестовете минават. Изключително ми е важно намирането на проблема, понеже ми е притеснено относно предстоящият изпит. Предполагам, че грешката ми където и да било е нещо дребно и ако наистина е така направо ще откача, ако получа малък брой точки като при този пример на изпита. Ще съм Ви много благодарен ако ми помогнете!

линк към Judge - https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/1968#1

кода ми в архив - https://dox.abv.bg/download?id=172144e270

Тагове:
0
C# OOP Advanced 09/04/2020 22:55:04
prohause avatar prohause 356 Точки

Това е от условието:

The ChampionshipController class SHOULD NOT handle exceptions! The tests are designed to expect exceptions, not messages!
Note: The ChampionshipController class SHOULD HAVE empty constructor!

До колкото видях ти обработваш грешките в този контролер. 

0
Dimitar.Magaranov avatar Dimitar.Magaranov 4 Точки

След много лутане прегледах обстойно записа на колегата Стоян Шопов и не видях разлика никъде, дори и в контролера. Разликата ни е само в това, че аз вземам ексепшъните и съобщенията от ExceptionMessages и OutputMessages класовете.

P.S. Сега видях, че съм допуснал една грешка при Reflection-a и за да стане най бързо го премахнах като добавих Type checking и няма промяна в резултата в Judge. Линка към DOX е поправен.

0
09/04/2020 23:13:38
prohause avatar prohause 356 Точки

Аз казвам, какво пише в условието. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.