Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kalojan avatar kalojan 9 Точки

More Exercises - 4. Reverse String

using System;
using System.Linq;

namespace RevereseString
{
    class Program
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            string word = Console.ReadLine();
            string reverseWord = null;
            for (int i = word.Length - 1; i >= 0; i--)
            {
                reverseWord += word[i];
            }
            Console.WriteLine(reverseWord);
        }
    }
}


Имам проблеми с тази задача: 

1.Reverse String

Write a program which reverses a string and print it on the console.

 

Това ми е решението, но като го кача в Judge ми дава "Грешка при компилация".

 

 

Тагове:
0
C# Fundamentals
nickwork avatar nickwork 657 Точки
Best Answer

Решението ти е правилно, има някакъв проблем с judge, и на мен не ми дава да събмитвам...пробвах и със вече предадени решениея 100/100 , сега дава Compile time error...пробвай малко по късно :)

0
kalojan avatar kalojan 9 Точки

Да... при всички задачи е така..

0
exodus avatar exodus 1 Точки

:) Дай да видим твоя код и да намерим грешката.moto x3m!

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.