Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Проблем с WiFi Router TP-Link

Днес ми прекараха интернет и на компютъра който е свързан с кабел има нормално интернет. На моя лаптоп също имам нормален сигнал , но когато един приятел иска да е свърже, свързва се за 1-2 минути (макс) и после изписва Limited Access на всички свързани към рутера (освен на свързания с кабел компютър) и не се оправя до рестартирането му.
Той е с Win 8;
Рутера е TP-Link
150M Wireless Lite N Router
Model No. TL-WR740N / TL-WR740ND

Тагове:
0
Общи приказки
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

А освен, че изписва Limited Access, самият интернет спира ли?

Защото, ако си има интернет, не би трябвало да те тревожи нищо :)

Ето една подобна тема - https://softuni.bg/forum/questions/details/2059

0
f1mp3r avatar f1mp3r 35 Точки

Няма интернет. След малко ще пробвам нещата които пише в другата тема. 

0
blocker1 avatar blocker1 0 Точки

Okay! That's a great help. Thanks a lot. Even you may visit the site guide. It might help you.

 

 

0
18/11/2019 15:17:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.