Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiYanov avatar GeorgiYanov 5 Точки

[3D Animation] Различна посока на ротация по Х ос

здравейте, 

когато завъртя колелото в side view напред в channel box ми дава  ротация по У ос, при лектора въртене напред се отразява по Х ос, помислих че неволно съм завъртял пивота на обекта, изтрих го и направих нов, пак същата работа, пробвах и на други версии на програмата пак същото, при вас как е.

после след сет дривън кей движа робота напред а колелото се върти назад

Тагове:
0
3D Animation 16/07/2017 15:29:56
flareset avatar flareset 140 Точки
Best Answer

И моето е така, ако е само оригиналния примитив. Това се получава защото след създаването е завъртян по други оси, да пасне с картинката. Проблемът се оправя след като се групира с джантата или със себе си. Сега видях, че може и от Atribute Editor ---> Transform Attributes да се избере друга комбинация  за въртене на осите, което също решава проблема, но в случая е излишно, защото предполагам гумата не си я направил от един обект и ще се получи по-лесно с групиране.За посоката на въртене трябва да сложиш знак минус когато избираш стойност на завъртане на проблемното колело.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.