SoftUni Digital за напълно начинаещи? - Софтуерен университет

+ Нов въпрос
Iksniratap avatar Iksniratap 0 Точки

SoftUni Digital за напълно начинаещи?

Здравейте! Записах се за курса Marketing Fundamentals, който всъщност е част от цялостната програма на SoftUni Digital. След това изгледах първата лекция от съшия курс миналата година, която е водил Г-н Георги Малчев и ми се стори, че е един вид за хора с опит. Забелязах някакви термини, платформи, които той споменаваше и питаше "Всички ли знаят какво е това?" и никой нищо не казваше, а аз се чудех за какво говори той. Та въпроса ми е аз ли съм леко спрял и изостанал или просто е за хора със знания в тази сфера? :D

Тагове:
1
SoftUni Digital
ekaterina.temelkova avatar ekaterina.temelkova SoftUni Team Forum Admin 21 Точки

Здравейте! Програмата на SoftUni Digital е подходяща за напълно начинаещи. Всички термини, за които е говорил Георги Малчев предстои да се разяснят по време на целия курс Marketing Fundamentals, като обучението е подходящо и за хора с опит, тъй като биха могли да надградят знанията си. Целта на въвеждащия курс е да даде необходимите знания и умения на всички курсисти и да ги подготви за останалите курсове в програмата. Така че, ако се чудите дали да кандидатствате, то отговорът със сигурност е Да! :)

0