Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ffilip avatar ffilip 2 Точки

Programming Basics - Можем ли да ползваме интернет по време на изпита?

 Въпросът ми е дали можем да ползваме интернет по време на приемния изпит.

 Примерно:

    1. искам да си преведа дума от английски

    2. да потърся концепцията на факториела 

    3, да намеря формула за обем на кълбо

    4, да си припомня значението на Console.Writeline( $"Perimeter : {myInt:f2} milimeters");

  и други..

 

По-лесно е да знаем къде да намерим дадена информация, отколкото да я запомним.

 

 Естествено, за "помощ от приятел" и дума не може да става.

Тагове:
0
Programming Basics 17/08/2017 09:34:46
sktomov avatar sktomov 49 Точки
Best Answer

Свободен си да ползваш всякаква информация от нета. Да четеш от форуми, да гледаш материали от курса и т.н. Забранено е да пишеш по форуми, фейсбук и т.н. Има програма, която ти следи трафика и ще трябва да я пуснеш на изпита - sentiel.

Поздрави

0
AleksanderJ.Mitev avatar AleksanderJ.Mitev 6 Точки

Може да ползваш свободно информация от интернет и форуми, но не и да публикуваш в тях. За мен най-полезни ще ти бъдат решенията на задачи, които си писал през упражненията преди изпита. Успех :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.