Домашното - Софтуерен университет

+ Нов въпрос
bisitok avatar bisitok 2 Точки

Домашното

При качване на файла с домашното ми изписва "Възникна грешка" - някой с подобен проблем - и най-вече - някой с решение на въпроса как се качва успешно домашната работа?

Тагове:
0
SoftUni Creative
MarinaIlieva avatar MarinaIlieva 1 Точки

И при мен се получава същата грешка! 

0
flc88shop avatar flc88shop 2 Точки

Здравейте и при мен се  получава така но не мога да  отворя и презентацията.  Само видео урока ми тръгва. 

0
orel202 avatar orel202 1 Точки

Пробвай да отвориш презентацията от PDF файла

https://softuni.bg/trainings/resources/pdf/17766/presentation-pdf-programming-basics-with-csharp-september-2017

0
flc88shop avatar flc88shop 2 Точки

Благодаря

0
siela avatar siela 1 Точки

При мен линковете  за Домашна работа  и Презентация  ме препращат към странница със следния текст

" Можеш да се запишеш за своя приемен изпит за цялостната програма на SoftUni Creative, който ще се проведе на 7 и 8 октомври 2017, онлайн, в удобно за теб време от ТУК. Можеш да се възползваш от по-ниската такса за изпит до 19 септември (включително) на цена от 50 лева. Всички платили успешно ще имат правото да се явят на приемен изпит. "

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team 1040 Точки

Здравейте,

моля, изпратете ми имейл с прикачен файл (домашно), като ми посочите следните неща:

• Име на курса;
  • Име на занятието
  • Вашето потребителско име.

Имейлът, на който може да го изпратите, е creative@softuni.bg.

0
bisitok avatar bisitok 2 Точки

Благодаря за насоката. Надявам се, че занапред ще може да си ги изпращаме директно чрез платформата на курса.

0