Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Iverson_ws avatar Iverson_ws 1 Точки

SSMS 2014 или SSMS 2017 за изпита?

Здравейте,

На изпита по Databases Basics - MS SQL Server ще има ли задачи изискващи SSMS 2017? Тъй като Стамо спомена, че SSMS 2017 има новости, които SSMS 2014 не поддържа. 

Поздрави!

Тагове:
0
Databases Basics
prohause avatar prohause 356 Точки
Best Answer

Мисля че имаше някой агрегиращи функции които няма да ти тръгна на 14. По добре упдейт. 

0
Iverson_ws avatar Iverson_ws 1 Точки

Мерси колега, лошото е, че цялата машина е за ъпгрейд :)

0
prohause avatar prohause 356 Точки

Там няма как да помогна

0
Damione avatar Damione 2 Точки

Аз работя на 2008r2 (работи под XP) напълно достатъчно, липсват само няколко синтаксис шугър функции, които могат да се напишат по друг начин със старите. 2014 същата работа -липсват само някой неща от 2017. 

0
Damione avatar Damione 2 Точки

Няма нито една задача, която не може да се напише на 2008-ма версия :D Всичко ново е синтаксис шугър :D

0
sukalu88 avatar sukalu88 43 Точки

I will visit your sharing regularly, I hope to cooperate with you. paper io 2

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.