Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RStanimirov avatar RStanimirov 10 Точки

Networking Fundamentals - Проблем с изпитен файл Exam-1.pka

Здравейте,

В "Моите последни ресурси" на Networking Advanced е качен изпитен файл Exam-1.pka, но моят Cisco Packet Tracer не може да го отвори и изписва "The file is not compatible with this version of Packet Tracer". Версията ми е 7.2.0.0226, без проблеми си отваря изпитния файл на Fundamentals.

Някой успя ли да зареди този файл? Линкът към него е https://softuni.bg/downloads/svn/network-advanced/Dec-2018/11.%20Exam/Exam-1.pka.

Поздрави,

RS

Тагове:
0
Networking
tatankataa avatar tatankataa 1 Точки

Здравейте, трябва да ъпдейт-нете вашия Cisco Packet Tracer до последната версия - 7.2.1. Беше казано на последната лекция от 12.02

0
RStanimirov avatar RStanimirov 10 Точки

Привет колега, много благодаря за коментара, признавам, че все още съм на 1:25 минута от последната лекция, но днес ще го изгледам докрай и ще се опитам да ъп-дейтна трейсъра.

Успех на изпита на 24.02 на всички, които ще ходят на тази дата !

Поздрави,

RS

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.