Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vasil.Velinov avatar Vasil.Velinov 1 Точки

Лекция за Map Reduce and Hadoop

Здравейте колеги, 

2015 година гледах една лекция на гн.Наков за Map Reduce and Hadoop, проблемът е че сега немога да я намеря. В youtube канала на Софтуни има една но тя е един час и е на Английски Език , а тази която аз съм гледал беше два часа и беше на български. Като цяло тази която търся е по - добра за това и искам да я намеря, но след щателно претърсване на Google нищо не намерих.

Затова питам тук .Някой случайно да знае къде мога да я намеря? Или да я има запазена на локална машина да ми я изпрати ако може моля ? 

Всяка помощ е добре дошла. 

0
Общи приказки
Vasil.Velinov avatar Vasil.Velinov 1 Точки

Много Благодаря !! Имаш една бира от мен !

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.