Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Brutos avatar Brutos 0 Точки

Задача Company Roster, Objects and Classes - More Exercise

Здравейте ако някой може да ми каже къде ми гърми ще съм му много благодарен. Нулевите тестове минават и всички останали - не.

 

Define a class Employee that holds the following information: a name, a salary and a department.

Your task is to write a program, which takes N lines of employees from the console, calculates the department with the highest average salary and prints for each employee in that department his name and salary sorted by salary in descending order. The salary should be rounded to two digits after the decimal seperator.

https://pastebin.com/akR8jCyn

Тагове:
0
Fundamentals Module
willystyle avatar willystyle 2472 Точки

Гърми понеже правиш речник <string, double> а после ползваш .Add за value (все едно си декларирал лист) и като цяло грешно смяташ средните стойности:

https://pastebin.com/L5bNtKsA

0
Brutos avatar Brutos 0 Точки

Благодаря. Усетих, че много странен стана кода, но нещо съм ги пропуснал тези методи и за това се мъчих някякси :D . Вече ги знам благодарение на теб.

1
Ronn91 avatar Ronn91 -2 Точки

Nice! thank you so much! Thank you for sharing. Your blog posts are more interesting and informative. I think there are many people like and visit it regularly, including me.

light novel

0
kaleanna avatar kaleanna -11 Точки

The information is very good, I think it is difficult because I have just started. run 3

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.