Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikk1975 avatar nikk1975 4 Точки

проблем с инсталацията на local-web-server

Здравейте, моля за помощ с подкарването на local-web-server.

това, което правя:

1. npm install local-web-server

2. добавям: "scripts": {
    "serve": "ws"
  },

3. това е, което има в dependencies: "local-web-server": "^4.2.1"

-------------------------

пробвах всичко, което пише тук:

https://www.npmjs.com/package/local-web-server

опитвам да стартирам сървъра и с:

npm serve (ключа, който съм написал в "scripts")

------------------------

ако някой може да помогне, много благодаря.

Тагове:
0
JavaScript Applications
willystyle avatar willystyle 2472 Точки

давай с
npm run serve
така стартираш скрипта, който е на ключ serve.

0
nikk1975 avatar nikk1975 4 Точки

Благодаря ти за предложението.

Пробвах го, същия резултат. Отговорът в конзолата е:

Error: No valid exports main found for'.......

благодаря ти все пак. ако имаш друга идея, давай.

0
willystyle avatar willystyle 2472 Точки

Ето стъпките, които аз правя за да сравниш с твоите:

1) създавам си папка за тестовия проект например test-web-server

2) в нея създавам тестовия проект с : npm init -y

3) към тестовия проект добавям local-web-server с: npm install local-web-server --save

4) в package.json си добавям скрипта за serve:

"scripts": {

    "test": "echo \"Error: no test specified\" && exit 1",

    "serve": "ws"

},

5) вече мога да си пусна сървъра с: npm run serve (изпълнено в папката на тестовия проект)

Всичко това го пробвах и работи.

0
nikk1975 avatar nikk1975 4 Точки

Благодаря отново. Стъпка по стъпка с твоето предложение, същия резултат. Аз съм с windows 8.1.

Нямам идея, какво се чупи. На vs code имам плъгин за live server. работи. На една от задачите, Виктор Костадинов ни дава

сървър, за самата задача, и това работи. Ползвам го за другите задачи, заради проблема, който имам с local-web-server.

Благодаря ти.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.