Loading...
asyamincheva avatar asyamincheva 20 Точки

Тест в края на курса

Здравейте!

Бих искала да попитам самия тест на края на курса какво ще представлява и ще бъде ли присъствено, тъй като има хора, които не живеят в София и ще трябва да пътуват за него (и също дата, в която ще се състои теста и час).

Благодаря предварително за отговора.

Поздрави!

Тагове:
3
UX Design
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

За какъв тест говориш, да не би да имаш предвид самия изпит? Изпитът няма начин да бъде онлайн по същата причина, поради която и кандидат-студентските изпити не са онлайн. Ако изпитът е онлайн, как ще гарантираш, че изобщо си се "явила" на него, никак?

-4
asyamincheva avatar asyamincheva 20 Точки

А някаква информация за изпита можеш ли да ми дадеш?

2
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Всички ипити са само присъствени по обясними причини и се провеждат не само в София. Моят изпит примерно ще бъде в Русе. Но кой къде живее няма никакво значение в конкретния случай. Всеки сам си преценява дали има възможност да пътува извън населеното място, където живее по принцип. Нали се сещаш, че около половината от студентите в университетите в София също не живеят в София. Датата и часът на изпита си можеш да ги видиш в графика на съответния курс. Доколкото знам, започват от 10:00, но може да има и изключения. Какво представляват изпитите, можеш да видиш на judge.softuni.bg, където има архив от проведени до момента, които никак не са малко. И ако се чудиш, защо като цяло много малко хора отговарят на въпросите, то е заради поставянето на отрицателни оценки без основателна причина, както се случи при мен току що.Дето се вика "Направи добро, изяж..." На някои "курсисти" хобито им е не да учат програмиране, а да поставят отрицателни оценки, което явно им носи някаква наслада.

-2
asyamincheva avatar asyamincheva 20 Точки

Виж сега, напълно съм наясно какви са изпитите в СофтУни, преминала съм и 3-те нива на обучение. Зададох въпроса какво ще представлява и дали ще е присъствено поради простата причина, че досега на изпит, който ще бъде тест, не съм се явявала досега в СофтУни. Помолих за конкретна информация относно това какъв ще е точно и от колко часа е, а не просто догадки. Напълно съзнавам факта, че е логично тестът да се състои в присъствена форма, но тъй като не е приоритет във формирането на оценката (40% от нея е, т.е. по-важен е самия проект и неговата защита, която е онлайн по скайп), а и тъй като не е указано със сигурност, реших да попитам, за да съм сигурна :) Ако знаеш нещо конкретно относно изпита, моля, сподели, тъй като това е важно за мен :) Благодаря!

3
30/11/2015 22:01:20
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Здравейте на всички,

Искам да попитам знае ли се кога ще излезнат резултатите, уж щяха да са готови в началото на миналата седмица, но не са. Дали има някаква яснота ? :)

Поздрави,

Любослав

0
minkas_g_d avatar minkas_g_d 17 Точки

Здрасти,

Вече има резултати. Честито на печелившите :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.