Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivan91k avatar ivan91k 2 Точки

[Technical Issue] Visual Studio - Конзолата изчезва :)

 

 

Пробвах да пиша в тази тема ( https://softuni.bg/forum/questions/details/1663/0 ) , но явно е затворена , понеже нямам бутон за отговор или коментар

Махнах Аваста и пак същото . Видях клипа , но нищо не ми излиза при търсене на 'node' :?:?
Единственото което намерих в гугъл е да слагам  ( Console.ReadKey(); ) в края на всеки код . Така работи и конзолата си седи , но няма ли друго решение на проблема ?

Тагове:
0
Programming Basics
Anonymous:
Проблемът е разрешен.
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Пускай си програмата с ctrl + F5.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Как пускаш програмите? Стандартният начин е с Ctrl + F5, за да не се затварят автоматично след изпълнение.

0
ivan91k avatar ivan91k 2 Точки

С Ctrl F5 пускам . Конзолата се появява за 1 стотна и се затваря .

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Разгледай тази тема, дано ти помогне да намериш причината - ЦЪК.

0
ivan91k avatar ivan91k 2 Точки

Ами нищо не работи освен Console.Readkey();  Цял ден с това се занимавам , сега ще пробвам да преинсталирам студиото :D

0
boyanov avatar boyanov 65 Точки
Ако си пускаш конзолата с Ctrl +F5 ми хрумват само 3 неща.

1. Ctrl-a не ти работи :)

2. Антивирусната ти създава проблеми.

3. Нещо от настройките в студиото.
0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

При мен Avast сканира всички програми, което е много досадно и като почвам да решавам или проверявам задачи спирам първо щитовете. Дразнещо е, но не пречи на стартирането на програмата.

Проблемът на колегата едва ли е от антивирусната. Ако тя пречеше, програмите му нямаше въобще да се стартират, щяха да са блокирани или поне да се забавят докато не мине проверка. Пък те си тръгват, просто се затварят, все едно не е натиснал Ctrl.

0
boyanov avatar boyanov 65 Точки

В аваст можеш да си добавиш Exception и няма да трябва да спираш целия аваст :)

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Пробвах, но не успях. Ако ми пратиш конкретни стъпки може и да го направя, но иначе не ми се занимава и вече свикнах да спирам щитовете преди да пускам конзолни приложения.

0
ivan91k avatar ivan91k 2 Точки
Преинсталирах visual studio и се оправи
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.