Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

[Teamwork] JavaScript Basics - GameDev Team Projects

Здравейте, колеги! След като с моя тим (Gilead) разработихме нашия ZombieProgrammer, Game Development-a някак си ми се наби в очите. Харесвах го и преди, но друго си е да понапишеш малко код :) 

Страшно ми е интересно да видя какво сте създали и вие за краткото време, което имахме :) Бих се радвал да разменим съвети, добри практики и т.н. Не мисля и че съм единственият, който се е запалил по GameDev-a след този Teamwork :)

Та, ето го и ZombieProgrammer - Имахме още идеи и неща за "дооправяне", но ще ги оставим за близкото бъдеще! :)

Линк към Github 

 

P.S. сега виждам, че има някакъв проблем със зареждането на някои от картинките като е качена в нета, което се получава понякога.. май най-добре да си я дръпнете от github-a, а ако някой ми помогне с проблема ще съм много благодарен

P.S 2 - Позачистих някои 'ефекти' (временно) и вече не би трябвало да има проблем! :)

9
JavaScript Fundamentals
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

И на мен ми се иска да покажа нашата игра, просто защото екипът ни е чудесен и всички заедно създадохме Memory matrix играта. код Благодаря, колеги! 

18
anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

Евала! Много ми хареса! .. и определено се заиграх хаха :)

2
lostm1nd avatar lostm1nd 121 Точки

Доста е зарибена ; ) Направих 3960 мабързо.

1
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Ако на някой са му малко 15 нива, да се обади, ще ги увеличим. Имаме и знанието и силата да го направим ;)

4
kotow avatar kotow 34 Точки

Ето и нашето произведение

TeamAnsuz - kotow.cloudvps.bg/game

3
nikych avatar nikych Trainer 22 Точки

Отбор "CHOFEN" - Разработихме СУПЕР МАРИО :) Все още имаме да бъгове за оправяне, но иначе може да хвърлите едно око: Super Mario Beta :) Благодаря много на отбора, че бяха СУПЕР сериозни и всички бачкаха супер яко....

13
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Спомени от доброто старо време! Най-важно е да се добавят гадинките, че в момента много малко варианти има да умреш. 

1
nikych avatar nikych Trainer 22 Точки

Да, колега - ще се добавят тия дни гадинките :) Работим вече по тях....:)))

0
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Много яки скокове! Оригиналът не може да се похвали с такива!laughing 

Ще се радвам да я видя в завършен вид!

2
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Привет и от нас!

Аз, Наско и Вальо направихме следното:

>> LINK <<

Не е много завършено в момента, но се надяваме да стане laughing

Успех!

5
atanas2d avatar atanas2d 59 Точки

Мда, има 1-2 бъга за изчистване, но можем да добавим животи + специални бомби + още животи на Наков като последен бос, както и опция да си избираш да играеш със собствената си снимка ако качиш такава (или с лицата на мен, Слави или Вальо) :D

 Може и да има опция да играеш освен срещу отбора на softuni.bg, така и срещу например отбор от ... ЦСКА, правителството на Орешарски, БСП или световния елит. Звучи добра концепция за разпускане. :D ... 

4
anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

Винаги съм обожавал Bomberman! Ако имате време и възможност да я развиете, би било страхотно! Ще следя с интерес :)

2
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Ооо, шутърче! Това ще се играе поне няколко часа :) Скоро може и трейлър да пуснете.

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Стигнахме до момента, в който вместо да дебъгваме - играем :):):) Неизбежно е :)

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Готова е играта, дерзайте!

(Ако случайно паднете, уверете се, че сте си включили звука за края на играта :D:D:D:D:D )

ЕКИПЪТ:

Tsvetan Ganchev - ZvetanIG

Dimitar Bonev - Kibork

Yana Slavcheva - jabalka

Georgi Teoharov – Gteoharov

Alexander Pelev - apelev

 

Are you displeased with your JavaScript Exam results?

Do you feel as if it is all Nakov’s fault?

Do you want to feel better?

WE HAVE WHAT YOU NEED!!!

 

CLICK HERE!!!

 

И кодът, разбира се :)

9
anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

nice, 821 от първи опит cool

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

1195 - много релаксиращо!

2
iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки

Браво супер идея много добра игра :) Една от най - добрите след нашта :D

2
anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

Поредната класика! Адмирации :)

п.с. Може ли линк към github?

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Уау!!!

Много ми хареса! Браво!

Аз съм почитател на Chicken Invaders laughing и вашата игра ме грабна!

Като съвет бих предложил да сложите нещо като transition на корабите, за да се движат плавно.

Поздравления и успех!

2
iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки

Ето играта на нашия отбор "MARGUERITE DAISY" може да се пробвате да направите Пешо програмист ! :D :D :D

ИГРАЙ

7
milen_d avatar milen_d 3 Точки

Отбор: DOBROVOLSKI

Ето и ние какво сътворихме: Space Invaders

Линк към github: Клик

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.