Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SummonedToDIe avatar SummonedToDIe 19 Точки

[Homework] C# Basics - септември 2014 - Промяна на сроковете?

Здравейте,

Днес забелязах, че в секцията за предаване на домашни сроковете са променени и могат да се свалят и качват отново. Също така не могат да се оценяват предадените до момента домашни.

Пример:

Въведение в програмирането - 02/11/2014 23:59:59 ...

C# за напреднали - 14/12/2014 23:59:59

и

Нямате право да оценявате домашно

Не се ли нарушава срока от две седмици за предаване по този начин? Някой би ли обяснил какво ще рече това? Предполагам е нещо свързано със започналия днес "C# Basics октомври" ?

Благодаря

 

 

Тагове:
6
Programming Basics 20/10/2014 19:04:49
SvetlinBuy avatar SvetlinBuy 5 Точки

Възможно е да е бъг в системата. 

2
Tisho_Todorov avatar Tisho_Todorov 8 Точки

Здравейте,

И аз точно това се чудех да ли е бъг цялата история, затова и попитах / изпратих e-mail до  Softuni / засега всеоще няма отговор ! We will see ... !

2
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Този проблем го има от петъка. Явно са разбутали нещата в тази секция заради новия подготвителен курс за C# от октомври. Ще го оправят сигурно, но ако някой е закъснял с домашното сега има шанс. ;)

1
SPPetrov avatar SPPetrov 43 Точки

Здравейте,

аз разбрах на  /откриването в Пловдив/, че сроковете са намалени на една седмица или така да се каже до края на седмицата в която е била лекцията, с цел материала да бъде усвоен до следващата лекция, за да стъпи новата лекция на базата на предната, а домашно може да се проверява след като човек предаде своето и след изтичане срока за предаване

1
20/10/2014 20:33:14
acokapo avatar acokapo -2 Точки

Сроковете вече са ОК, така че колеги дерзайте!!! Пожелавам успех на всички tongue-out

1
jumparo avatar jumparo 26 Точки

При мен все още пише че срокът е изтекъл...при някой друг да е така ?

0
22/10/2014 13:36:05
Petya avatar Petya 2461 Точки

Сроковете за предаване на домашно са две седмици от провеждане на лекцията. Не знам коя лекция визираш конкретно, но щом срокът за предаване е изтекъл, значи тези две седмици са минали.

1
jumparo avatar jumparo 26 Точки

За лекцията проведена на 19.10.2014 имам предвид...

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Качване на домашно за лекцията от курса C# Basics октомври, която се е провела на 19 октомври, е активно до 2 ноември, 23:59 ч. Можеш да го видиш от страницата на курса.

1
infocell avatar infocell 26 Точки

Понеже се говори за срокове!

 

Да попитам: Има ли срокове за оценяването на домашни?

0
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Мисля, че срока за оценяване е до края на курса.

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

10/11/2014 11:00:00

0
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Зависи в кой курс си записан. Ако си в октомврийския, не ги виждаш, защото датите за оценяване още не са излезнали. wink

0
jumparo avatar jumparo 26 Точки

Сега си качих домашното и ми пише ,че е изтекъл срока. Крайният срок е 2.11.2014 ....

0
28/10/2014 15:42:46
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.