Loading...
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Имена на залите в новия СофтУни офис

Дайте идеи за имена на залите в новия СофтУни офис. Ще имаме 2 зали:

  • Малка зала - 100-150 души (вляво от входа)
  • Голяма зала - 150-200 души (вдясно от входа)

 Засега ми харесват няколко предложения (персонално мнение):

  • Open Source
  • Inspiration
  • Creative
  • Digital
  • Universe
  • Codeland
  • Developer
13
Общи приказки 24/11/2014 12:35:43
micro3x avatar micro3x 135 Точки

Гледам повечето хора клонят към нещо по-смислено от "Copy - Paste" (моят фаворит), та и аз да предложа нещичко:

 

SOLID - DRY (нали ще ставаме качествени програмисти). :)

1
21/11/2014 14:46:47
PlamenGrozdev avatar PlamenGrozdev 39 Точки

Grande за малката и Royal за голямата.

1
biggeorge avatar biggeorge 10 Точки

Предлагам две имена - за малката зала Reloaded(Презареждане) и за голямата зала Revolutions(Революции). :)
А цялата сграда - The Matrix(Матрицата). (sun)
Не мисля, че Уашовски ще имат нещо против. :D

0
22/11/2014 00:11:40
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

С две ръце съм за тук по-горе предложените от колегата taylorswift имена - foo и bar.

Достатъчно различни, за да бъде всяко от тях име на отделна зала. Лесно се запомнят, познати на всички програмисти (и не само). Думите сами по себе си не носят никакъв смисъл (Така както залите сами по себе си са просто едни празни помещения, без смисъл.) Т.е. смисълът се предава от хората и "пълнежа" на залата в конкретния момент.

1
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

var и let тогава xD

0
22/11/2014 01:42:09
Aluin avatar Aluin 76 Точки

foo и bar са трърде кратки.. а и бар е като място за пиене.. тоест има си по тесен смисъл, който може да изиграе лоша шега.. :) 

аз честно казано не мога да се спра на имена още..  :/

0
avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

Като гледам май Гошо и Пешо са най-предпочитаните laughing

2
gudov avatar gudov 274 Точки

Nightmare - малката

Hell - голямата

0
joanmar avatar joanmar 14 Точки

New и Open smile

 

0
Neytrex avatar Neytrex 35 Точки

Left и Right хаха
Аз предлагам Digit и Symbol :)

1
kisyova avatar kisyova 13 Точки

Stark и Lannister laughing

А кога да ги очакваме новите зали и кои курсове ще се провеждат там?

2
Petya avatar Petya 2461 Точки

https://softuni.bg/news/christmas-vacation-2014 - тук можеш да прочетеш повече за новата зала (втората част на новината). Всички курсове ще се провеждат там веднъж щом се преместим. В Хаджи Димитър няма да има повече занятия.

1
kisyova avatar kisyova 13 Точки

Супер! Благодаря :)

0
l.kikov avatar l.kikov 10 Точки

Interstellar на колегата nasko717 на мен ми допада много и в този ред на мисли моите предложения са:

Gattaca

Elysium

Pandorum

Има много добри предложения и май ще трябва да гласуваме... или по-добре не :)

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.