Loading...
tiviko avatar tiviko 6 Точки

Java Basics - януари 2015 (хора от Пловдив)

Искам да попитам има ли хора от Пловдив в курса JAVA Basics - януари 2015 - ниво 1, онлайн или присъствено, които имат желание да обменяме информация относно курса.

Тагове:
6
Java Advanced 15/01/2015 10:14:49
isgeorgiev avatar isgeorgiev 0 Точки

И аз съм съгласен за скайп група. Може и фейсбук група или в някоя друга социална мрежа, до която имаш бърз достъп и от мобилно устройство.

Skype name:
i.s.georgiev

ModEdit: Писането на кирилца е задължително, моля прочетете правилата на форума.

0
18/01/2015 16:38:47
m.zh.ivanova avatar m.zh.ivanova 1 Точки

Някой ще се заеме ли със скайп групата или аз да направя? :)

0
darimi27 avatar darimi27 8 Точки

Pravi q :) , az sam darimi27

0
tanqdbg avatar tanqdbg 2 Точки

Бройте и мен

Skype:  tanqdbg

 

0
varuzhan avatar varuzhan 0 Точки

Здравейте,

Аз също съм от Пловдив и съм записан Onsite.

 

Skype - undertaker5150

0
IvanKrastev avatar IvanKrastev 0 Точки

Здравейте, относно изпита в неделя ( 08.02.2015) по Java Basics имам предложение да си направим среща и да обменим опит. Мисля, че ще е полезно. Освен това имам 1 свободно място в колата и ако има желаещи да пътуват с мен за изпита моля да се свържат с мен. Координатите ми може да ги намерите в профила ми. 

Желая успех на всички.

0
krisvarna avatar krisvarna 2 Точки

Доста сте активни от Пловдив, което си е разбираемо де - 90 - 100 км. от София. Аз съм от Варна и няма да имам възможност да дойда за изпита в неделя. За да не отварям нова тема по този въпрос, можете ли да ми кажете, кога е следващата дата за този изпит?

0
03/02/2015 13:36:57
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

В края на нивото ще имате поправителна сесия, тогава е най-скорошното възможно явяване. Дата се съмнявам да се знае в момента, но да кажем след около 3 месеца :)

0
krisvarna avatar krisvarna 2 Точки

Мерси за отговора!

 Моят скайп е krissvarna, въпреки, че съм от Варна :)

 

0
06/02/2015 00:19:24
d.roshlev avatar d.roshlev 20 Точки

Здравейте,

понеже нямам фейсбук, моля този който е направил групичката в скайп да ме добави:  dante_verycool

Поздрави,
Димитър Рошлев

0
Doshev avatar Doshev 1 Точки

Ех, жалко за мен че толкова късно открих тази тема.. ако все пак има направена skype група ще ви помоля да включите и мен :) skype-ът ми е adoshev92. Също така успех на изпита в неделя! 

0
nedelcho avatar nedelcho 11 Точки

Здравейте,

При някой има ли 1 място?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Виж отговорът на колегата  JulianMarinov малко по-нагоре, имал е 3 свободни места преди 2 дни, предполагам е останало все още някое.

0
nedelcho avatar nedelcho 11 Точки

Да мерси.

Има още 2 места. Ако има някой желаещ обадете се.

0
ViciousVixen avatar ViciousVixen 1 Точки

Здравей аз съм от пловдив изпуснах срока, но пак може да си обменяме информация :)))

skype:denizaimov1

email:deni_zaimov@abv.bg

0
05/03/2015 20:56:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.