Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Programming Basics - март 2015- EDIT - Създаване на групи за взаимопомощ

Здравейте,

Заиграх се с домашното и имам нужда от малко помощ. Идеята е, че е трудно човек да намери правилните команди и да ги свърже помежду им ровейки из нета.

Днес в 14ч. имаме поредна лекция, но преди това с удоволствие бих дошъл по-рано за да поговоря с някой, който е напреднал в материята.

Целта е следната:

  • Имам изграден ясен алгоритъм за конкретно задания, но ми липсват познания
  • "Доброволецът" да загуби половин ччас от живота си с мен може да подскаже конкретни команди и ме улесни в създаването на програмата
  • Ще си изградя личен списък с команди и приложенията им, който да използвам и за в бъдеще
  • Кафето е от мен разбира се.:)

Моля, ако някой има време и желание да се свърже с мен тук или на 0888216942. Времето е чудесно и с удоволствие научил нещо полезно от Вас.

Благодаря предварително!

Тагове:
2
Programming Basics 05/04/2015 18:47:36
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

На почивката или след лекцията може да попиташ някой от асистентите (включително и мен, и аз ще съм там) и ще помагаме с каквото можем.

1
04/04/2015 12:15:47
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Благодаря ти за предложението - ще се възползвам.

Въпреки това ми се искаше да поработя преди лекцията, защото след нея ще имам още информация за смилане.
Ако няма желаещи - ще бъде както ти предложи.

1
quickben avatar quickben 966 Точки

Колега ходи направо в СофтУни и питай някой, не ти трябва предварителна уговорка за такова нещо, винаги ще се намери някой да ти отдели 30минути, че и повече.

 

1
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Благодаря, ще го имам в предвид.
За момента благодарение на отзивчивостта на Катя Маринчева започваме дистанционна работа чрез скайп.
Благодаря на всички отзовали се!

1
Luiji avatar Luiji 6 Точки

Няма ли да е добра идея да създадем една група за всички. 

 

3
KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки

Здравейте,

Ако се създаде допълнителна учебна група с повече хора, било то със skype и .NET Fiddle Colaborate, или на място преди лекции - на мен ще ми е интересно да участвам.

Аз съм взела вече C#1 и C#2 изпитите, другаде, но сега се записах в ниво 0 на SoftUni, защото като цитирам задачите от сайта на SoftUni пред работодатели - те са откровено заинтригувани, виждат в тях директно използваеми неща. А като кажа че на изпита по C#2 съм решавала задачи с котки убийци - работодателите ми се смеят и питат: "Това за какво ти е?"

Искам да кажа, че обучението в SoftUni е изключително интелигентно организирано и обвързано с практиката и реалния живот - не е само код, а ясна идея какво можеш да правиш с този код.

От друга страна имам доста добри познания по C# синтаксис, и в една обща учебна група ще ми е интересно, и определено ще мога и да съм от помощ на всеки начинаещ.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.