Loading...
t.316 avatar t.316 137 Точки

[Homework] Inheritance and Abstraction (Nov 2015) - Решения

Здравейте!

Това е моят вариант за решение на задачите от домашното: https://github.com/T316/OOP/tree/master/05.%20InheritanceAndAbstraction

Ще се радвам на всякакви коментари и препоръки, както и да видя вашите варианти за решение на задачите.

Тагове:
2
C# OOP Basics
Bare7a avatar Bare7a 14 Точки

Заповядайте и мойте решения на задачите, ако имате препоръки или въпроси пишете. ЦЪК

0
28/11/2015 20:37:19
dngeorgiev avatar dngeorgiev 0 Точки

Здравейте!

Ето и моите решения за предпоследното домашно. Приемам всякакви забележки и препоръки!

тук

Поздрави, Дани!

0
28/11/2015 22:37:37
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здрасти,

Виждам няколко неща на които ми се ще да обърна внимание. Проектите ти се намират в неймспейса на емплоитата. Това според мен не би трябвало да е така. Това създава впечатление, че проектите не могат без работници и като цяло е признак за coupling.

Виждам дублиране на валидации, което освен че не е правилно не си и струва да го има. След като в сетъра на името на проекта има валидация за по-малко от три символа, защо същата валидация е пренесена и в AddProject? Как някой би успял да създаде проект с име по-малко от 3 символа, за да успее да го прати после на AddProject? Тази валидация за името в AddProject е излишна.

Аналогично и за AddSale()

2
nmladenova avatar nmladenova 17 Точки

Привет,

Аз като ти тествам кода, имена не се принтират никъде. И аз имам същия проблем. Не мога да разбера защо се получава така.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.