Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stlevkov avatar stlevkov 9 Точки

Домашно 14 Задача - Конзолен Междувалутен Конвертор - Programming 101 / Simple Calculations

Здравейте,

Искам да попитам , дали условието и проверката на задачата отговарят правилно и да ме насочите , къде мога да бъркам , че цял ден се мъча да реша задачата по правилният начин.

В заданието се иска да има Input:

  • Amaunt
  • Currency Input
  • Currency Output

Написах кода , но Judge ми дава 0/100. Въпреки , че колкото и да го тествам ми дава верният отговор по условието всеки път!

Пуснах debugger-a и видях , че алгоритъма тества само с 1 Input > Amaunt

Не уточнява каква валута в каква да се преобразува , следователно очакваният Output е грешен.

/* Входът e сума за конвертиране + входна валута + изходна валута. Изходът е едно число – преобразуваната сума по посочените по-горе курсове, закръглен до 2 цифри след десетичната точка. */

Може ли някой да ми помогне. Благодаря ви предварително!

0
Programming Basics
atlilov avatar atlilov 2 Точки

Здравей,ето ти моето.

https://pastebin.com/eLbAHM5i

Ако има някой,който може да даде решение различно от това с писане на 5424820 "Else-If" ,да го покаже непременно :)

0
16/10/2017 20:06:21
Wark0z03 avatar Wark0z03 0 Точки

Здравейте!

Някой може ли да ми каже защо за да превърнем USD във ЕUR трябва да делим числото на стойността на еврото и после да го умножаваме със стойността на долара?

Благодаря предварително! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.