Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimipan avatar dimipan 30 Точки

[Judge] Java Basics - Некоректно оценяване на изпитни задачи

Бих искал, да попитам по какъв начин се правят и избират тестовете на judge- системата за изпитните задачи. Ето какво ми се случи на мен на сутрешния изпит по Java Basics на 21/09/2014: реших първа задача, проверих я в системата и ми даде 100т. ето го решението Exam 1. Timespan. Днес гледам класирането, най-неочаквано виждам в профила ми на сайта и в judge- системата за тази задача - 0т.!!!

Взех абсолютно същия код на задачата, както го бях написал на изпита, и пак го тествах в системата - отново ми дава 100т. Какво става, моля някой компетентен да обясни?!!

Сега съм с 100т. по-малко от JavaBasics!!!

Отново да попитам какви са критериите за оценяване и обективни ли са те?!!

0
Предложения и проблеми 27/09/2014 20:28:02
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Готово. Всичко е коригирано вече. ;)

2
dimipan avatar dimipan 30 Точки

Благодаря Ви за бързата реакция!

Надявам се, не само при мен да е такъв отговорът Ви!

0
28/09/2014 11:22:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.